Navýšte svoje príjmy pomocou bankomatu
Navýšte svoje príjmy pomocou bankomatu
Získajte bankomat do vašej prevádzky
Získajte bankomat do vašej prevádzky
Nie je vo vašom okolí žiaden bankomat?
Nie je vo vašom okolí žiaden bankomat?

O nás

Vykonávame platby, ktoré spájajú podniky a spotrebiteľov.

Spoločnosť Euronet EFT poskytuje od roku 1994 nezávisle spravované bankomaty po celom svete. Od prvého bankomatu v Maďarsku sme sa rozrástli, rozvíjali a rozšírili našu ponuku bankomatov a platobných možností do Európy, Ázie a Ameriky. Teraz spravujeme majetok viac ako 50 000 bankomatov, ktoré každoročne poskytujú prístup k hotovosti miliónom zákazníkov. Naše rozmanité portfólio bankomatov nám umožňuje poskytovať toľko potrebný prístup k hotovosti a službám širokej škály podnikov a spotrebiteľov, vrátane vidieckych a odľahlých komunít.

Vďaka nášmu jedinečnému vzťahu má Euronet EFT prístup ku globálnej platobnej sieti Euronet Worldwide a jej najmodernejšej technológii REN. Vďaka tomu môžeme ponúkať na mieru šité inovatívne služby, ktoré do našich bankomatov prinášajú možnosť fyzických a digitálnych platieb, vrátane bezhotovostných výberov, vkladov hotovosti, platieb pomocou QR kódov/čiarových kódov, prevodov peňazí, digitálnych darčekových kariet spolu s možnosťou výdaja viacerých mien a dynamické konverzie mien. Tieto služby sa líšia v závislosti od krajiny a dohôd s príslušnými riadiacimi orgánmi.

Spolupracujeme aj s bankami a finančnými inštitúciami, ktoré chcú spravovať svoje siete bankomatov, ale zároveň ich rozšíriť o ďalšie prístupové miesta pre zákazníkov, a to prostredníctvom našej jedinečnej technológie a riešení ATM-as-a-Service.

Rodina Euronet Worldwide


Euronet Worldwide je lídrom v odbore spracovania bezpečných transakcií a vývoja špičkových platobných technológií. Naše početné celosvetové siete spracovávajú miliardy transakcií ročne.
TLAČOVÉ SPRÁVY

Ria Money Transfer (“Ria”) je celosvetovým lídrom v oblasti prevodov peňazí a ponúka svoje služby na viac ako 507 000 miestach vo viac ako 160 krajinách. Okrem služieb prevodu peňazí ponúka spoločnosť Ria na vybraných trhoch aj preplácanie šekov, platenie účtov, zmenu mien a digitálny predplatený obsah.
FACEBOOK | TWITTER

epay je globálny poskytovateľ predplatených produktov a distribučná sieť s maloobchodnou sieťou približne 739 000 predajných miest na približne 325 000 maloobchodných miestach po celom svete. epay je na špičke inovácií v oblasti elektronických platobných riešení, maloobchodných systémov pre výber hotovosti.

Xe poskytuje komplexné riešenie pre medzinárodné prevody peňazí a riadenie menových rizík (hedging). Jej tím devízových špecialistov spolupracuje s britskými podnikmi všetkých veľkostí na zlepšení ich výsledkov v oblasti menových transakcií.
BLOG

Dolphin Debit Access poskytuje finančným inštitúciám efektívnejšiu alternatívu k vlastnej správe bankomatov. Poskytuje kompletné služby siete bankomatov bez starostí, ktoré pokrývajú všetky aspekty správy bankomatov, od prípravy miesta a nákupu zariadenia až po aktualizácie systému a správu hotovosti.

Euronet Merchant Services svojim klientom ponúka špecializovanú škálu inovatívnych služieb vrátane akceptácie kariet, riešení DCC a vrátenia daní. Spravuje rozsiahle portfólio klientov od päťhviezdičkových londýnskych hotelov až po popredné svetové odevné a klenotnícke značky.

Pure Commerce je súčasťou skupiny spoločností Euronet Worldwide Inc a je popredným poskytovateľom fintech riešení pre bankových a obchodných partnerov po celom svete. Špecializuje sa na riešenie pre devízové a multimenové acquiringové platby a tiež na integráciu s obchodnými kanálmi (omnichannel).

Innova Taxfree Group je spoločnosť špecializujúca sa na vrátenie DPH zahraničným turistom. Innova pôsobí vo významných európskych krajinách a ponúka Tax-free, marketingové a komunikačné služby. Jej služby ponúkajú značkám a predajcom všetky administratívne a účtovné postupy spojené s vrátením DPH úplne zadarmo.
NOVINKY

Kariéra v spoločnosti Euronet EFT

Práca v spoločnosti Euronet EFT nie je len zamestnanie, ale aj kariéra u globálneho poskytovateľa platobných služieb, ktorý stavia ľudí do centra svojho podnikania. Chcete sa pripojiť k tímu profesionálov, ktorí poskytujú bankomatové riešenia miliónom ľudí 365 dní v roku?

Ste pripravení prispieť svojimi odbornými znalosťami do podniku, ktorý je postavený na podnikateľskom duchu a kde každý prispieva k jeho úspechu? Ak je odpoveď áno, potom vás chceme počuť!

Kliknite na nižšie uvedené tlačidlo a získajte viac informácií o pracovných príležitostiach v spoločnosti Euronet EFT.

Kontaktujte nás
Telefónne číslo

Vyhľadávanie