Navýšte svoje príjmy pomocou bankomatu
Navýšte svoje príjmy pomocou bankomatu
Získajte bankomat do vašej prevádzky
Získajte bankomat do vašej prevádzky
Nie je vo vašom okolí žiaden bankomat?
Nie je vo vašom okolí žiaden bankomat?

Obce

Ponúka všetkým občanom pohodlný a bezpečný prístup k hotovosti.

Prístup k hotovosti je cennou službou, ktorá pomáha miestnym ekonomikám rásť, a sme presvedčení, že každý by mal mať vždy možnosť výberu platby. V súčasnosti banky viac ako kedykoľvek predtým zatvárajú pobočky a bankomaty, preto je naším cieľom podporovať miestne a vidiecke komunity a zabezpečiť bezpečný a pohodlný prístup k hotovosti pre každého obyvateľa alebo návštevníka.

Prostredníctvom nášho programu „Bankomaty v obci“ znižujeme potrebu vidieckych komunít cestovať do väčších miest a obcí tým, že poskytujeme cenné hotovostné služby priamo v centre vašej obce.

Okrem toho prispôsobujeme návrhy bankomatov tak, aby rešpektovali ekologické a kultúrne dedičstvo miest a obcí, ktoré nás hostia. V historicky významných oblastiach budeme intenzívne spolupracovať so samosprávami a príslušnými orgánmi, aby sme zabezpečili, že bankomat bude nainštalovaný s ohľadom na danú lokalitu.

Výhody pro obec:

PODNIKATELIA

Riešenia bankomatov Euronet sú určené pre širokú škálu obchodných odvetví

BANKY

Prostredníctvom našej ponuky „ATM ako služba“ ponúkame bankám a finančným inštitúciám riešenie, ktoré využíva našu technológiu.

PRODUKTY

Naši odborníci na predaj s vami budú spolupracovať pri hľadaní najlepšieho riešenia pre vašu firmu spolu s našou rozmanitou ponukou služieb.

Kontaktujte nás
Telefónne číslo

Vyhľadávanie