Navýšte svoje príjmy pomocou bankomatu
Navýšte svoje príjmy pomocou bankomatu
Získajte bankomat do vašej prevádzky
Získajte bankomat do vašej prevádzky
Nie je vo vašom okolí žiaden bankomat?
Nie je vo vašom okolí žiaden bankomat?

Riešenia bankomatov pre každého

Riešenia bankomatov Euronet sú určené pre širokú škálu obchodných odvetví a sú vyvinuté tak, aby zapadli do vášho obchodného prostredia a slúžili vám a vašim zákazníkom pri výbere hotovosti.

Ako partnerovi pri umiestnení bankomatu Euronet vo vašej prevádzke vám poskytneme bezproblémovú službu, v rámci ktorej preberáme zodpovednosť za:

Bankomaty, ktoré ponúkame, boli navrhnuté na spoluprácu s veľkými aj malými podnikmi a bez ohľadu na to, aký typ bankomatu ponúkame, bude vybavený najnovšou technológiou, aktuálnym softvérom a najmodernejšími funkciami, ako sú čítačky kariet DIP (ochrana proti zachyteniu karty) a bezkontaktný potenciál.

Naše bankomaty nájdete v rôznych komerčných odvetviach, od malých a stredných maloobchodníkov až po veľké obchodné reťazce; v nákupných centrách, supermarketoch, hoteloch, dopravných uzloch, ako sú letiská, vlakové stanice a prístavy. Pôsobíme aj v centrách miest a spolupracujeme s miestnymi orgánmi na poskytovaní služieb bankomatov v odľahlejších a vidieckych lokalitách, kde banky zatvárajú alebo končia svoju činnosť.

Kontaktujte nás
Telefónne číslo

Vyhľadávanie